Сьогодні, 23 листопада, в населених пунктах Піщанського району відбулись скорботні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном, пшеничні колоски та свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

Зокрема, в смт Піщанка, біля пам'ятного знака жертвам голодоморів пройшов мітинг – реквієм за участю трудових колективів районних установ, організацій, учнівської молоді, громадськості. Хвилиною мовчання, покладанням квітів, запалюванням свічок та лампадок присутні вшанували пам’ять про великомучеників нашої історії.

До присутніх на мітингу звернулися голова селища Піщанка Петро Гройсман, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, керуючий справами районної ради Клим Марценюк.

Пам’ятати гіркі уроки історії, аби не повторити їх знову, закликав присутніх, настоятель Храму та у спільній молитві пом’янули своїх земляків.

24 листопада в церквах та храмах району відбудуться панахиди за невинними жертвами Голодомору.