У зв’язку з введенням на території Вінницької області воєнного стану, у двох прикордонних районах області – Піщанському і Ямпільському, забороняється полювання.

Таке рішення прийнято на черговому засіданні Ради оборони Вінницької області, адже щодо охорони державного кордону вже здійснюються посилені заходи. Забороняється перебування у прикордонній зоні без документів, вводиться заборона на аеро-, відео-, фотозйомку без погодження з відповідними службами та військовими частинами. Особливий режим воєнного стану не вплине на пересічних українців.

Вінницька область має 32 км кордону з Придністров’ям.

Дежпідприємства лісового господарства Вінницької області працюють у звичному режимі.

Запроваджені посилені заходи безпеки не змінюють звичного стилю життя. Координує всі служби в період воєнного стану Рада оборони при обласній адміністрації. Її очолює голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.