Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

На сьогодні кількість мешканців планети з обмеженими функціональними можливостями становить більше 1 мільярда людей, або 15 відсотків населення Землі. Причиною цьому є природні катаклізми, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, вроджені патології та хронічні захворювання.

Відповідно до районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015-2020 роки, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації Дмитро Денисов, начальник служби у справах дітей Юлія Кочерган, фахівець із соціальної роботи Микола Сторожуком здійснили виїзд до територіальних громад району з метою відвідуванню сімей, в яких виховуються діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями. Під час відвідування сімей обговорено їх особисті потреби, можливі шляхи вирішення та вручено подарунки.

Однак найкращим подарунком для дітей з особливими потребами стала увага, яку їм приділили. Принаймні цього дня всі вони почувалися невід’ємною частинкою суспільства.

Піщанський РЦСССДМ