З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів, сприяння та популяризації вивченню англійської мови серед учнів закладів загальної середньої освіти району на базі Будинку школярів 06 грудня 2018р. проводився районний конкурс “ Spelling Bee “, в якому брали участь вісім закладів освіти району.

У номінаціях вибороли

- 5-6 класи:

• 1 - місце - Суворова Анна ,учениця 5 класу Піщанського НВК ” ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей “ ( вчитель Свідзінська С.В.);
  • 2 - місце - Вишневська Юліана, учениця 6 класу Піщанського НВК ” ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія “( вчитель Куришева О.В. );
  • 3 - місце - Кордонський Максим, учень 6 класу ОНЗ “Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.“(вчитель Мазур Т.І. ).

- 7-9 класи:

• 1 - місце - Князький Денис, учень 7 класу Піщанського НВК ”ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія “ (вчитель Куришева О.В. );
  • 2 - місце - Мурзак Діана, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Трибусівка ( вчитель Панова М.І. );
  • 3 - місце - Верлан Богдана ,учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дмитрашківка (вчитель (Дончкук М.М.).

- 10-11 класи:

• 1 - місце -Місюра Ульяна, учениця10 класу Піщанського НВК ” ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія “( вчитель Куришева О.В.);
  • 2 - місце - Каташинська Ангеліна,учениця10 класу, Піщанського НВК ” ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей “ (вчитель Свідзінська С.В. );
  • 3 - місце - Баюш Діана, учениця 11 класу ОНЗ “Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.“ (вчитель Мазур Т.І.).

Начальник відділу освіти Л. Ясько, заступник голови Піщанської райдержадміністрації Д. Денисов , заступник голови районної ради В. Міщенко привітали переможців грамотами.