Сьогодні, 07 грудня, вітання та слова вдячності приймали депутати усіх рівнів, сільські, селищні голови, працівники та ветерани місцевого самоврядування Піщанського району.

До присутніх звернулися голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, Кукулівський сільський голова Леонід Статієнко, секретар Піщанської селищної ради Геннадій Свєчніков, заступник голови Студенянської ОТГ Валентина Ружицька.

Також керівники району виконали відповідальну і почесну місію - вручили нагороди тим, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх обов’язків, виправдовуючи довіру виборців, працюючи в ім’я розквіту рідного краю.

Свої музичні вітання присутнім дарували учнівський і педагогічний колективи дитячої музичної школи та солісти районного будинку культури.