13 грудня відбулося обговорення моделі перспективного плану формування територій громад району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Д. Денисова, голови районної ради Д. Чвалюка, заступника голови райдержадміністрації М. Ковтюка, заступника голови районної ради В. Міщенка, сільських, селищних голів.

Проект перспективного плану розроблено структурними підрозділами облдержадміністрації спільно із Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» базуючись на Методиці формування спроможних територіальних громад та з врахування попередніх консультації із органами місцевого самоврядування Вінниччини.

В ході засідання керівник апарату райдержадміністрації Л. Ратушняк повідомила, що доопрацьований проект цього документу сформовано згідно вимог Методики Кабінету Міністрів України та буде подано затвердження обласною радою.