З метою розробки Перспективного плану розвитку Болганської сільської ради на 2019-2021роки в Болганському будинку культури 18 грудня 2018 року відбулося обговорення проектів розвитку громади.

Сільський голова Віта Брайлян проінформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади за попередні роки та презентувала план розвитку на наступний період.

Розглянуто ряд проектів серед яких і проекти – «Завершення реконструкції (відновлення) Будинку культури по вулиці Коцюбинського, 3 в селі Болган» та «Реставрація будови Червоного млина, 1902 року побудови, для прокладення туристичного маршруту по Вінницькій області».

Сільський голова зазначила, що розгляд перспективного плану сьогодні є важливим завданням, адже цей документ закладає фундамент ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування та сприяє розвитку громади. По закінченню обговорення було схвалено план перспективного розвитку громади села на 2019 – 2021 роки.