У Рудницькій територіальній громаді 18 грудня 2018 року відбулося обговорення Перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки.

У приміщенні селищного клубу відбулися слухання за участі працівників та членів виконавчого комітету, депутатів селищної ради, керівників та працівники підприємств, установ, організацій громади, активних жителів селища.

На порядок денний винесено обговорення проекту «Впровадження енергозберігаючих та ресурсозберігаючих технологій в ДНЗ «Ластівка» в смт Рудниця Піщанського району Вінницької області».

На початку засідання Рудницький селищний голова Володимир Шигида проінформував всіх присутніх про діяльність селищної ради за попередні 2015-2018 роки, на протязі яких було реалізовано чимало проектів як соціального так і інфраструктурного спрямування, в тому числі і по ДНЗ «Ластівка». Крім того селищний голова окреслив присутнім основні напрямки, які планується впроваджувати протягом наступних років.

В ході слухань підтримано проект «Впровадження енергозберігаючих та ресурсозберігаючих технологій в ДНЗ «Ластівка» в смт Рудниця Піщанського району Вінницької області» та включено до Перспективного плану розвитку Рудницької селищної громади на 2019 – 2021 роки.

Участь в слуханнях взяли 65 членів громади.