У передноворічні дні з особливим нетерпінням чекає малеча на День Святого Миколая, що є одним із найсвітліших і найрадісніших свят, свято, що несе надію на здійснення найзаповітніших мрії та задумів. В цей день діти вірять у диво і сподіваються на щедрі подарунки.

З нагоди свята у районному будинку культури 19 та 20 грудня було гомінко і весело. Адже тут на святкову конкурсно - розважальну програму зібралися діти пільгових категорій району.

Веселі ігри, конкурси, хороводи, безпрограшна лотерея та звичайно солодкі подарунки - все це чекало на учасників свята.

До дітей із щирими вітаннями завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Денисов Д.Д., заступник голови районної ради Міщенко В.В., секретар Піщанської селищної ради Свєчніков Г.Ф. Вітаючи дітей з святом, керівники побажали їм міцного здоров’я, успішного навчання, багато подарунків, здійснення усіх бажань у новому році та добра, миру і злагоди.

По завершенню свята усі бажаючі фотографувалися зі Святим Миколаєм та з посмішками і гарним настроєм поверталися додому.

Це свято стало можливим завдяки спільній роботі працівників районного будинку культури, районного будинку школярів та юнацтва, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації.