Яворівська територіальна громада

З метою розробки Перспективного плану розвитку територіальної громади с. Яворівка на 2019-2021роки в Яворівській сільській раді 20 грудня 2018 року відбулося обговорення проектів розвитку громади.

Сільський голова Володимир Пилипович Шахрай проінформував жителів села про реалізацію попередніх проектів розвитку територіальної громади, які брали участь в обласних конкурсах розвитку територіальних громад, а саме «Капітальний ремонт сільського будинку культури з використанням новітніх технологій енерго- та ресурсозбереження», Проект «Крок за кроком до чистого довкілля»

На 2019 – 2021 роки заплановано приймати участь у конкурсах проектів розвитку громад, серед яких проект – «Завершення капітального ремонту сільського Будинку культури по вулиці Чкалова,10 в селі Яворівка» та «Капітальний ремонт центральної дороги населеного пункту». По закінченню обговорення було схвалено план перспективного розвитку громади села на 2019 – 2021 роки.

Обговорення (Відкрити)