Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості і втіхи.

Цьогоріч, 19 грудня, у цей святковий та радісний для дітей день перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов привітав зі святом вихованців Піщанської спецшколи - інтернат.

Як завжди діти чекали на гостей, адже щороку у День Святого Миколая до них приїздять керівники району, меценати і спонсори і просто небайдужі люди.

За традицією вихованці школи зустріли гостей цікавою художньою програмою. А гості щедро віддячили дітям подарунками.