22 грудня в приміщені Миролюбівської сільської ради, відбулося обговорення перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі дипутатів, працівників установ, організацій та активних жителів села. Під час обговорення в.о. сільського голови Стасюк Л.В. проінформувала про досягнення і здобутки та подальші перспективи розвитку громади. Після жвавих обговорень були запропоновані першочергові об’єкти для включення їх до Перспективного плану.

Піщанською селищною радою 22 грудня поточного року проведено обговорення перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки.

Як зазначив селищний голова Петро Гройсман: «Нам потрібно обговорити перспективи розвитку нашої громади, визначити першочергові об’єкти, які зможуть бути реалізовані в 2019 -2021 роках для подальшого включення їх до Перспективного плану Піщанського району, який включатиме зміни в розвитку інфраструктури, в галузі освіти, медицини, культури, спорту, тощо».

В обговоренні взяли участь депутати селищної ради та члени виконавчого комітету селищної ради, громадськість.

Обговорено соціально - значущі проекти, які були реалізовані протягом 2015 – 2018 років. Врешті були запропоновані першочергові об’єкти для включення їх до перспективного розвитку Піщанської селищної ради на 2019 -2021 роки.