26 грудня 2018 року в Дмитрашківській сільській раді відбулося обговорення перспективного плану розвитку громади. У засіданні взяли участь депутати сільської ради, члени виконкому, громадськість.

Розгляд перспективного плану сьогодні є важливим завданням, адже цей документ закладає фундамент ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування та сприяє розвитку громади.

Згідно із документом, за ініціативи жителів громади, на 2019 – 2021 роки заплановано реалізувати ряд проектів, серед яких: Реконструкція мосту через річку Кам’янка; Будівництво спортивного майданчика для Дмитрашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

По закінченню обговорення було схвалено план перспективного розвитку громади села Дмитрашківка на 2019 – 2021 роки.