Шановні жителі та гості Піщанського району! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019-им роком та Різдвом Христовим!

  Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.

  Перегортаючи останню сторінку року, ми можемо з упевненістю сказати, що він для усієї Піщанської родини був насичений важливими подіями, напруженою працею, позитивними змінами й звершеннями; подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень; новий професійний і життєвий досвід.

  Проводжаючи 2018 рік, хочу сказати вам, дорогі земляки, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що зуміли зробити разом. Висловлюю вдячність депутатському корпусу всіх рівнів, селищним та сільським головам, керівникам сільськогосподарських підприємств, районних установ організацій, які завжди йшли назустріч і разом намагались вирішувати актуальні питання, за безпосередню участь та підтримку в реалізації районних проектів і програм.

  Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Вірю, що завдяки щоденній наполегливій і спільній праці ми не тільки впораємося з усіма випробуваннями, що випали нам в останні роки, але й неодмінно примножимо здобутки і славу нашого рідного краю.

  Зичу Вам щастя, міцного здоров'я, добра й радості. Нехай Новий Рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень, достаток і добробут вашим сім'ям, а в кожному домі, у кожній родині відбуваються лише світлі та радісні події, здійснюються найзаповітніші мрії і бажання!

  Гарного Вам новорічного настрою, оптимізму та веселих свят!

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

  Голова Піщанської районної державної адміністрації Олександр КРИЖАНІВСЬКИЙ