04 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського відбулася нарада з сільськими, селищними головами. В нараді взяли участь голова районної ради Дмитро Чвалюк, головний лікар КП «Піщанський РЦ ПМСД» Володимир Руденко.

В ході наради обговорили основні аспекти розвитку медицини та надання якісних доступних медичних послуг у сільській місцевості.

Також розглянуто питання щодо проведення інвентаризації земельних ділянок земель запасу, резервного фонду, невитребуваних паїв та заключення договорів оренди земельних ділянок.

Доведено до відома сільських, селищних голів графік проведення занять з адміністрацією бази мобілізаційного розгортання на 2019 рік (під час проведення мобілізаційних тижнів).