Управління праці та соціального захисту населення Піщанської райдержадміністрації, Крижопільське відділення УВД ФСС України у Вінницькій обл., відділ освіти Піщанської РДА запрошує юних художників взяти участь у конкурсі дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей-2019”.

  Всеукраїнський конкурс “Охорона праці очима дітей-2019” проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня.

  Метою проведення конкурсу є формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових та безпечних умов праці, профілактика виробничого травматизму, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці.

  Організатором Конкурсу традиційно виступає ДП “Редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів.

  Конкурс складається з двох етапів:

  І етап Конкурсу – відбіркові регіональні тури: листопад 2018 року – лютий 2019 року;

  ІІ етап Конкурсу – фінал та оголошення переможців: березень – квітень 2019 року

  Учасники Конкурсу – учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

  Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок

  Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

  Головний спеціаліст відділу праці, зайнятості та соціально-трудових відносин УПСЗН РДА В.Гренишен

  Тел. Для довідок (04349) 2-11-42