Робоча група з розробки проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Піщанському районі на 2019-2020 роки, затверджена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 січня 2019 року № 3, оголошує збір пропозицій та ініціатив від представників бізнесу, громадськості, інших зацікавлених осіб щодо удосконалення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Піщанському районі на 2019 – 2020 роки (далі – Програма) та її наповнення конкретними заходами.

З метою належної організації процесу розробки проекту Програми пропонуємо всіх зацікавлених осіб надати пропозиції та ініціативи до проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 – 2020 роки, зокрема – щодо включення конкретних заходів з розвитку підприємництва . Під час винесення пропозицій необхідно:

• вказати найменування ініціатора пропозиції (підприємства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта);
  • визначити суть та обґрунтування заходу або ініціативи (проблема, яку потрібно розв’язати, ресурсне забезпечення заходу (людське, матеріальне, фінансове), кандидатури можливого основного безпосереднього організатора − виконавця заходу та партнерів, орієнтовну вартість заходу, очікуваний результат, місце проведення заходу).

Пропозиції надавати в відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської районної державної адміністрації до 25 січня 2019 року за адресою: смт. Піщанка, вул.Центральна, 36, або на електрону адресу відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.21285.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА