Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації №65 від 23 лютого 2017 року «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» (із змінами) структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з реконструкції, капітального або поточного ремонтів приміщень та споруд, вартість яких більша ніж 5000 грн. та не перевищує суми, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі», з використанням системи «Prozorro».

За 2018 рік проведено 242 електронних торгів та укладено відповідні договори. Тендерних процедур проведено 12, допорогових процедур – 230. Загальна економія за завершеними закупівлями бюджетних закладів району, що здійснювались через систему електронних закупівель ProZorro становить 920,5 тис. грн., в тому числі по допорогових процедурах – 464,3тис.грн.

Найбільшої економії на закупівлях за 2018 рік отримав відділ освіти Піщанської районної державної адміністрації. Бюджетні кошти заощаджено завдяки проведенню конкурентних електронних торгів по ремонтах,послугах та придбанню.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА