Сьогодні,15 січня, у приміщенні Молодіжного центру «Квадрат» відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА.

  Головувала на засіданні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

  Члени Координаційної ради заслухали презентації проектів, які були подані громадськими організаціями області для реалізації у 2019 році в рамках

«Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», фінансування та розвиток якої передбачені Планом перспективного розвитку Вінницької області, і є важливою складовою гуманітарної політики як всієї країни так і нашого регіону.

  Всього на розгляд було подано 41 проект, серед них і добре відомі вінничанам: дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»; «Українське свято «Коляда»; Всеукраїнський фестиваль «Батозька Битва»; «Козацьке Свято Під Берестечком»; Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий вогонь»; традиційний козацький фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава» та інші.

  «На сьогоднішньому засіданні члени Координаційної ради аналізують і оцінюють проекти, які подані громадськими організаціями на виконання «Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» , головним виконавцем якої є Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації,- пояснила Наталя Заболотна. - Загалом на такі заходи в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено 1 млн.200 тис. грн. За результатами засідання буде складено рейтинг проектів – програм за кількістю набраних балів і впродовж кількох днів визначено, які з них будуть фінансуватися у 2019 році».

  Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації також зазначила , що у минулому році в рамках «Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» було реалізовано 33 проекти.