Сьогодні, 16 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації М. Ковтюк, керівник апарату райдержадміністрації Л. Ратушняк, голова районної ради Д. Чвалюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л. Ясько, начальник відділу культури райдержадміністрації С. Дреліховська.

В ході засідання члени оргкомітету обговорили ряд організаційних моментів з проведення заходу. Після обговорення пропозицій було прийнято рішення провести 21 січня о 10.00 год. в приміщенні райдержадміністрації урочисті збори з нагоди свята. Далі учасники заходу візьмуть участь у святковому флешмобі «Єдина країна».

Окрім того, в закладах освіти району буде проведено тематичні уроки, інформаційні години, в закладах культури та бібліотеках району - тематичні виставки.

За підсумками засідання присутнім надано відповідні доручення.