З метою інформування населення про інноваційну соціальну послугу сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, 16 січня, працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію на тему «Стань патронатним вихователем».

Під час акції було розповсюджено інформаційні листівки «Станьте патронатними вихователями».

Найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім’ю. Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму і тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватись. Учасників акції було ознайомлено з суттю послуги сімейного патронату; хто може стати патронатним вихователем, вимогами до кандидатів у патронатні вихователі; про державні гарантії патронатним вихователям та порядок організації діяльності сім’ї патронатного вихователя.

За детальною інформацією звертайтеся до Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефоном 2-12-80.

Піщанський РЦСССДМ