Вітання голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського із святом Водохреща.

19 січня ми відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу.

Свято Водохреща для українського народу - це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Воно об’єднує нас навколо традиційних духовних цінностей та вічних моральних ідеалів.

На Водохреще у храмах відбуваються святкові богослужіння, хрестом і молитвою освячуються ріки, озера та криниці, і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра та благополуччя. Нехай цілюща йорданська вода додасть сили і натхнення.

У такі дні вся громада відчуває себе великою єдиною родиною. Ми відчуваємо піднесення і радість. То нехай такий гарний настрій буде з нами протягом усього року. Зі святом Вас, дорогі земляки!

Голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський