Урочисті заходи, присвячені 100 - річчю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відбулися сьогодні, 21 січня, в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації.

У святковому зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, органи місцевого самоврядування, трудові колективи районних установ, організацій, керівники закладів освіти, культури, учасники антитерористичної операції, громадськість району.

З історичною довідкою про День Соборності України та 100 - річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки виступила керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк (додається).

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

За вагомий внесок у консолідацію українського суспільства та розбудову незалежної демократичної держави грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням пам’ятного подарунка нагороджено представників громадськості району: Броля Руслана Миколайовича - депутата Піщанської районної ради, директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Чорномин, Косташенка Валерія Миколайовича - учасника бойових дій в зоні АТО, директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Трибусівка, Свідзінського Вадима Вадимовича - кавалера Ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, учасника бойових дій в зоні АТО, Толочну Світлану Іванівну - депутата Піщанської районної ради, вчителя Піщанського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія».

Музичні вітання з нагоди Дня Соборності України дарували солісти районного будинку культури.