Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про державну підтримку сільськогосподарських підприємств та господарств населення району у 2018 році.

Тваринницькими господарствами району, які утримують поголів’я корів молочного напрямку, відповідно до державної програми підтримки галузі, одержано 484 тис.грн. дотаційних коштів.

Два фермерських господарства отримали кошти на здешевлення банківських кредитів в сумі 86,3 тис.грн.

Сільсьуогосподарські підприємства одержали 993 тис.грн. компенсації за придбану техніку вітчизняного виробництва.

У 2018 році господарствами населення отримано дотацій в розмірі 330 тис.грн. за утримання молодняка ВРХ.

По державній програмі часткового відшкодування вартості закуплених доїльних установок у 2018 році чотирьом фізичним особам повернено 50% вартості за придбані доїльні установки вітчизняного виробництва в сумі 16 тис.грн.

Всього по району на підтримку агропромислового комплексу одержано коштів на загальну суму 1 млн.909 тис.грн.