29 - 30 січня 2019 року на базі Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» відбулися семінари вчителів географії, фізики, математики, хімії та англійської мови. Семінари щодо ефективної підготовки вчителів та учнів до ЗНО з вище зазначених предметів проводили керівники - тренери, які навчалися на базі Вінницької Академії неперервної освіти.

Семінари спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, ефективну підготовку вчителів та учнів до ЗНО, методики системної підготовки.

29 січня на базі Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді району 2018-2019 н.р.

Конкурс-захист проводився з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

На І (районному) етапі були представлені 10 робіт в таких наукових відділеннях: мовознавство, літературознавство і мистецтвознавство; хімії і біології; екології.

01 лютого на базі районного Будинку школяра відбувся конкурс солістів - вокалістів та читців “Зіркова мрія-2019”, з метою виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримка та популяризація українського мистецтва, світової класики, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність.

В районному Конкурсі взяли участь 55 учнів шкіл району та ОТГ. Конкурс проводився за віковими категоріями:

• молодша група (1-5 клас);
  • середня група (6 - 9клас);
  • старша група (10 -11 клас).

Члени журі визначили переможців, які 06 лютого будуть брати участь в обласному конкурсі солістів - вокалістів та читців “Зіркова мрія-2019”.

Методист - Лаптєва Л.М.