Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Піщанської районної державної адміністрації Крижанівського Олександра Івановича

14 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови Піщанської районної державної адміністрації Крижанівського Олександра Івановича за 2018 рік.

Регламент заходу:

• 10:00 - 10:45 – публічний звіт голови райдержадміністрації;
  • 10:45 – 11:15 – обговорення звіту, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради, громадських об’єднань, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації та громадськість.

Місце проведення: смт Піщанка, вул. Центральна, 36, 3-й поверх, велика зала райдержадміністрації.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої політики, зв'язків із засоьами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Івашківська Вікторія Олександрівна - заступник керівника апарату райдержадміністрації, тел.: (04349) 2-14-63.

Реєстрація учасників публічного звіту – до 9.30 год. 14 лютого 2019 року за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..