07 лютого 2019р.на базі Піщанського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей “ відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії на теми: «Рух повітря» (6 клас, вчитель Шахрай Т.В.), «Японія – країна сонця, що сходить» (10 клас, вчитель Саїнчук Т.В.)

08 лютого 2019 року в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника відділу освіти Ясько Л.В.

Керівники обговорили питання щодо державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, а також порядок їх проведення. Також розглянуто ряд питань, а саме: про стан організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району, статистичні показники скоєння правопорушень неповнолітніми, про роботу інклюзивно - ресурсного центру у 2019 році, про запобігання та протидію домашньому насильству, про булінг, про проведення фестивалю «Проліски надії – 2019.