Сьогодні, 11 лютого, відбулось пленарне засідання позачергової 36 сесії районної ради 7 скликання, на розгляд якої було винесено 7 питань.

Головним питанням, яке винесено на порядок денний стало внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №594 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Також на сесії районної ради депутати заслухали хід виконання Районної цільової соціальної програми «Молодь Піщанського району» та Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді; затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Піщанської районної ради та призначення директора установи.

За підсумками голосування депутатами районної ради прийнято відповідні рішення.