Сьогодні, 15 лютого, в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Привітали учасників бойових дій голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов.

Воїнам – інтернаціоналістам вручено грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Літературну композицію виконали учні Піщанського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназія» та вручили воїнам – інтернаціоналістам пам’ятні подарунки. Музичні вітання дарували солісти районного будинку культури.

Пам'ять воїнів, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав вшанували хвилиною мовчання.