Підведено підсумки за минулий рік і окреслено пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік на розширеному засіданні колегії Піщанської РДА

13 лютого, в приміщенні адмінбудинку смт. Піщанка відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалося питання соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та завдання на 2019 рік. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, працівники апарату райдержадміністрації, її структурних підрозділів, керівники установ і організацій району, сільські, селищні голови, депутати районної ради, представники ЗМІ.

Звертаючись до присутніх, очільник області наголосив, що Піщанський район – аграрний, тут необхідно розвивати конкурентоздатний аграрний бізнес, який стане драйвером розвитку краю.

За його словами, базовою необхідністю є чіткі та прозорі умови здійснення адміністративних процедур, недопущення юридичного рейдерства, яке досить часто супроводжується маніпуляціями із внесенням змін до реєстру прав на оренду земельних паїв.

Посадовець ознайомив учасників колегії з реалізацією в області медичної і освітньої реформ, новації в пенсійному забезпеченні та системі надання субсидій.

З-поміж поставлених перед керівництвом району завдань, голова ОДА назвав вдосконалення надання адміністративних послуг населенню та реалізацію Урядових ініціатив щодо ремонту доріг.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський проінформував про стан соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та окреслив пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.

Також голова РДА зазначив, що до Перспективного плану розвитку територіальних громад району, які спільними зусиллями будуть реалізовуватися в 2019 – 2021 роках, внесено двадцять шість соціальних та інфраструктурних проектів.