Публічний звіт проводиться на виконання статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII “Про державну службу”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 “Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2017 року за №28/29896 із змінами і доповненнями, внесеними наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2017 року № 32.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району та реалізує повноваження, делеговані їй районною радою, серед яких найважливішими є виконання програм соціально-економічного розвитку, наповнення бюджетів, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та інших, передбачених статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Досягнення показників зазначених програм вимагає високого рівня відповідальності посадових осіб районної державної адміністрації, а також їх тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та іншими суб’єктами діяльності, що зареєстровані на території району і беруть безпосередню участь у процесах практичного втілення в життя територіальних громад вимог сьогодення.

Звіт