Державну реєстрацію юридичних осіб - релігійних громад Вінниччини здійснюватиме управління у справах національностей та релігій ОДА в приміщенні територіального відділення «Замостя»

Законом України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підлеглості релігійних оргазацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи» від 17.01.2019 року № 2673-VIII, визначено механізм зміни підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту релігійної громади.

Цим Законом внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в частині передачі функцій державної реєстрації юридичних осіб – релігійних організацій, статути яких зареєстровано у встановленому законом порядку до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері релігій, Ради міністрів АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

З 18 лютого 2019 року в територіальному відділенні «Замостя» центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" Вінницької міської ради

Управлінням у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації, як суб’єктом надання адміністративних послуг, будуть надаватися послуги релігійним громадам області з питань:

Реєстрації статутів (положень) релігійних громад, в тому числі у новій редакції.

Державної реєстрації юридичних осіб – релігійних громад та внесення відповідних змін.

Припинення діяльності юридичних осіб - релігійних громад.

Надання погоджень представникам зарубіжних релігійних організацій, які є іноземними громадянами і тимчасово перебувають в Україні для проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів та іншої канонічної діяльності.

Режим роботи в територіальному відділенні "Замостя": Час прийому відвідувачів:

• понеділок з 09.00 до 13.00 год.
  • вівторок з 14.00 до 17.00 год.
  • середа з 09.00 до 13.00 год.
  • четвер з 14.00 до 17.00 год.
  • п'ятниця з 09.00 до 13.00 год.
  • вихідні дні – субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Час опрацювання/передання документів:

• понеділок з 14.00 до 18.00 год.
  • вівторок з 09.00 до 13.00 год.
  • середа з 14.00 до 18.00 год.
  • четвер з 09.00 до 13.00 год.
  • п'ятниця з 09.00 до 13.00 год.

Управління у справах національностей та релігій ОДА