В податковій службі відбулася нарада по підведенню підсумків роботи за 2018 рік.

В нараді прийняли участь голова Крижопільської РДА Валентин Іванович Панчук та перший заступник голови Крижопільської РДА Валентин Миколайович Пастушенко.

Відкрила нараду начальник Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмила Сузанська. Керівник коротко ознайомила присутніх з результатами роботи за минулий рік, окреслила завдання на 2019 рік щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, запросила до слова шановних гостей.

Валентин Панчук подякував податківцям за плідну роботу, проаналізував забезпечення надходжень до бюджетів, повідомив на які цілі у 2018 році викорисовувалися бюджетні кошти, розповів про плани на цей рік. Далі, Валентин Пастушенко більш детально зупинився на окреслиних завданнях 2019 року.

В ході наради Людмила Степанівна надала слово керівникам структурних підрозділів Крижопільського управління, які прозвітували про проведену роботу та конструктивно сприйняли поставлені перед ними завдання.

Начальник Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Л. Сузанська