Майже дві сотні профілактичних заходів – для попередження корупції в лавах працівників фіскальної служби Вінниччини

  Майже дві сотні профілактичних заходів з початку 2016 року проведено для попередження корупції в лавах працівників фіскальної служби Вінниччини. Про це інформує управління власної безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області. Крім того, за ініціативи співробітників зазначеного управління здійснено 49 службових перевірок та розслідувань, 13 серед яких, за зверненнями фізичних та юридичних осіб.

Як наслідок, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 осіб. Окрім того, відносно 9 працівників служби вжито заходи дисциплінарного впливу. Ще 2 співробітників – попереджено. Також протягом січня-травня поточного року, для прийняття рішення, згідно чинного законодавства, до правоохоронних органів області були направлені матеріали 14 службових перевірок. За результатами їхнього розгляду відносно службових осіб територіальних підрозділів фіскальної служби Вінниччини за фактом прийняття ними рішення в умовах реального конфлікту інтересів, правоохоронними органами області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень та складено 2 адміністративних протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Для всіх небайдужих нагадуємо, що в управлінні власної безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області працює цілодобова лінія телефону „довіри” (0432) 660205. Подзвонивши за цим номером, можна повідомити про будь-які корупційні прояви з боку cпівробітників територіальних органів фіскальної служби регіону чи Вінницької митниці ДФС. А ще поінформувати про випадки шахрайських дій невстановлених осіб, які від імені посадових осіб фіскальної служби вимагають кошти від суб'єктів підприємництва.

УВБ ГУ ДФС у Вінницький області

 

  Якщо дохід у 2016 році перевищив 1 млн. гривень – реєструйте касовий апарат

  ДФС нагадує фізичним особам - платникам єдиного податку другої і третьої груп про те, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1,0 млн. гривень застосування реєстратора розрахункових операцій є обов'язковим. Згідно із статтею 292 Податкового кодексу України доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням доходу понад 1,0 млн. гривень, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 1 статті 17 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" у разі встановлення протягом календарного року, в ході проведення перевірки, факту непроведення розрахункових операцій через РРО з фіскальним режимом роботи, до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: вчинене вперше - 1 гривня; за кожне наступне вчинене порушення - 100 відсотків вартості проданих товарів чи послуг. Крім того. у разі сплати штрафних санкцій за непроведення розрахункових операцій через РРО, залишення платника єдиного податку другої і третьої груп на спрощеній системі оподаткування чинним законодавством не передбачено.

Сектор організації роботи Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницький області