21 лютого в приміщенні КП «Піщанський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» за участю завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини, лікарів сімейної медицини, інших працівників охорони здоров’я відбулася колегія з підведення підсумків діяльності медичного центру за 2018 рік та визначення основних завдань на 2019 рік. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова Студенянської ОТГ Олексій Кирнасівський.

Головний лікар медичного підприємства інформував про підсумки діяльності, перспективи розвитку і реформування медичної галузі та зосередив увагу на функціонуванні медичних закладів в населених пунктах району.