Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, сьогодні, 25 лютого 2019 року, відбулася нарада за участі голови районної ради Дмитра Чвалюка, заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних організацій.

В ході наради підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на поточний. Керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, обговорено актуальні питання життєдіяльності району, які стосуються фінансового забезпечення, освіти, медицини, соціальної сфери, культури, економіки тощо.

По завершенню наради головою райдержадміністрації надано ряд рекомендацій та доручень керівникам, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.