Відбулася нарада голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського з сільськими, селищними головами, керівниками окремих структурних підрозділів, відповідальними за підготовку та подання проектів на 16-й обласний конкурс розвитку територіальних громад.

Олександр Крижанівський наголосив на тому, що необхідно активізувати роботу по написанню проектів, що є важливим та актуальним в контексті обмежених фінансових ресурсів місцевих бюджетів.

«Залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах дає можливість громадам покращувати об’єкти медичної, освітньої, культурної сфер, розвитку та покращення інфраструктури. Ваша активна діяльність у цьому напрямку дасть змогу реалізувати проекти та, зрештою, покращити рівень життя жителів територіальних громад», - зазначив голова райдержадміністрації.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації ознайомила присутніх з умовами проведення конкурсу, граничними обсягами співфінансування, тощо.