Запрошуємо долучитись громадськість Вінниччини до обговорення планів перспективного розвитку області

Протягом трьох останніх місяців на Вінниччині відбулося близько півтисячі обговорень планів перспективного розвитку територій. Обговорення проходили в ОТГ, селах, містах, районних центрах.

Нагадаємо, щоУказом Президента України від 6 грудня 2018 року № 412-2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» обласним державним адміністраціям доручено розробити плани перспективного розвитку відповідних областей на 2019-2021 роки.

Такі проекти створювались з урахуванням інноваційного потенціалу регіонів, конкурентних переваг та стратегічного бачення їх розвитку, результатів реформ із децентралізації влади, об'єднання територіальних громад та їх фінансової спроможності, а також реформ у сферах освіти, охорони здоров'я, зокрема, розвитку інклюзивного навчання і медичного обслуговування у сільській місцевості та позитивних інфраструктурних змін.

Аби привернути увагу громадян до перспективних планів надруковано буклети і карти, із ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів в області та у містах, а також – анкети зворотного зв’язку. Слід зазначити, що усі матеріали виготовлені за позабюджетні кошти.

Тож закликаємо усіх бути не байдужими та долучитися до громадського обговорення планів перспективного розвитку Вінницької області. У випадку зацікавленості, будь ласка, інформуйте секретаріат Ради регіонального розвитку області.

Сподіваємось на вашу активну участь у процесі обговорення, адже реальна реформа децентралізації не можлива без партнерства громадянського суспільства і держави.

Поштова адреса:

• Секретаріат Ради регіонального розвитку Вінницької області
  • Департамент міжнародного співробітництва
  • та регіонального розвитку Вінницької ОДА
  • Хмельницьке шосе, 7
  • м. Вінниця, 21036

В темі листа обов’язково зазначити» «Для Секретаріату Ради регіонального розвитку Вінницької області».

Телефон гарячої лінії: 0-800- 21- 46-64; 0-800-21-64-33.