Зустріч голови райдержадміністрації з активом територіальної громади с. Трибусівка

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі райдержадміністрації, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення. Підтвердженням цьому слугує чергова робоча поїздка голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, 27 лютого, до Трибусівської територіальної громади. В ході зустрічі керівник мав зустріч з активом села, працівниками сільської ради та установ, які знаходяться на території громади, членами виконавчого комітету.

Переглянуто відеоролик «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», обговорено основні питання сьогодення, а саме: монетизація субсидій, осучаснення пенсії, нові правила сплати за електроенергію. На всі питання мешканці громади отримали від керівника району ґрунтовні відповіді та рекомендації.