28 лютого відбулися загальні збори громадян села Чорномин. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, депутати всіх рівнів, представники сільських установ, підприємств, жителі населених пунктів Чорноминської сільської ради.

На початку зборів переглянуто відеоролик «Вінниччина – 2018. Є що сказати» про досягнення області за різними галузями.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Зінаїда Тишкул звітувала перед громадою про проведену роботу упродовж 2018 року, зробила акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з перспективами розвитку населеного пункту на 2019 рік. У ході доповіді заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2018 рік та визначено розмір самооподаткування на 2019 рік.

З метою залучення додаткових коштів на розвиток громади сільською радою було розроблено та подано два проекти на обласний конкурс розвитку територіальних громад: проект по спортивній тематиці на суму 270000 грн. та впровадження енергозберігаючих технологій Чорноминського БК на суму 250000 грн., та один проект до ДФРР по пам’ятці архітектури ІХХ століття на суму 6.3 млн.грн. Перемогу отримав проект - придбання спортивного обладнання та інвентаря для школи, на що освоєно 180 000 грн.(100000 грн. - кошти обласного бюджету, 50000грн., - ТОВ «Зернятко-Південь», 30000 грн. - сільська рада). Голова села детально проаналізувала роботу по кожній галузі діяльності.

Зінаїда Петрівна позитивно відзначила роботу депутатів, громади сільської ради, подякувавши їм за активність та ініціативність.

В ході спілкування з громадянами, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський зазначив, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та кожним громадянином. «Такі зустрічі сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати», – підсумував Олександр Іванович.

Керівник району інформував присутніх про новий механізм монетизації субсидій громадянам, про зміни в нарахуванні пенсій, нові правила сплати за електроенергію.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації відповів на запитання мешканців села щодо шляхів вирішення соціальних питань, перспективи територіального об’єднання громадян, ремонт доріг. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.