06 березня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський взяв участь в загальних зборах громадян с. Яворівка. На зборах були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету сільської ради, представники сільських установ, громада села, засоби масової інформації.

Відповідно до порядку денного загальних зборів сільський голова Володимир Шахрай звітував перед громадою про проведену роботу впродовж 2018 року, зробив акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформував присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомив присутніх з перспективами розвитку села.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський інформував присутніх про новий механізм монетизації субсидій у 2019 році, зміни в нарахуванні пенсій з 01 березня 2019 року, нові правила сплати за електроенергію, реформу медичної галузі, тощо. Олександр Іванович надав вичерпні відповіді на запитання мешканців села.