11 березня в районному Будинку культури відбувся мистецький звітний концерт вчительських та учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів району у рамках проведення обласного фестивалю «Проліски надії -2019» .

Концертну програму району оцінювало обласне журі у складі працівників обласного Будинку культури учителя під керівництвом Куцої В.В.

Мистецький звіт освітянських колективів Піщанського району представили: хоровий колектив Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» (Семко К.Б.), вчительський вокальний ансамбль ЗОШ І-ІІІ ст. с. Болган (Малюта Ю.М.) та «Тріо» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Миролюбівка (Заремба В.П.), музична композиція Осадчої В.М. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Миролюбівка (Заремба В.П), хореографія учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дмитрашківка (Войтко О.В.), ОНЗ «Студенянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» (Масна О. А.), Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» (Шпатар В.В.), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чорномин (Руда Н.Б.), Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» (Коцанюк І.В.) .

Методист райметодкабінету Лаптєва Л.М.