Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський з робочою поїздкою перебував в с. Гонорівка, де зустрівся з жителями села. В зустрічі взяли участь голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк.

Звертаючись до жителів громади, Олександр Крижанівський зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району, мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Основними питаннями, які озвучив голова райдержадміністрації на зустрічі були: осучаснення пенсій, правила сплати за електроенергію, монетизація субсидій, дотація за утримання молодняку ВРХ, тощо.

Найбільш актуальні питання, з якими звернулися жителі громади до керівників – це водопостачання та ремонт доріг.

В рамках поїздки керівники району відвідали місцевий дитячий навчальний заклад та середню загальноосвітню школу, де ознайомились з матеріальною базою закладів та виховним процесом.