Сьогодні, голова Піщанської райдержадміністрації Олександр Крижанівський взяв участь у загальних зборах громадян Дмитрашківської територіальної громади, що відбулися в сільському будинку культури.

На зборах були присутні голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Мазур, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Андрій Підгурський.

В. о. голови села Дмитрашківка Світлана Скічко прозвітувала про роботу за 2018 рік та окреслила основні пріоритетні напрямки на поточний рік.

Про новий порядок нарахування та монетизацію субсидій, осучаснення пенсій, розрахунки за спожиту електроенергію, отримання дотації за утримання молодняку ВРХ інформував голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський.

Під час зборів жителями територіальної громади порушувались ряд питань, на які керівники району надали вичерпні відповіді.