Протягом двох років на базі Піщанського центру зайнятості функціонував мобільний пункт консультування громадян та приймалася участь у різноманітних заходах для безробітних осіб.

Підвівши підсумки співпраці, було досягнуто домовленості змінити формат надання безоплатної правової допомоги шляхом модернізації мобільного пункту у дистанційний. Це зробить зручнішим та доступнішим процес отримання вразливими верствами населення безоплатної первинної та доступу вторинної правової допомоги.

Під час робочої зустрічі, яка відбулася 14 березня, представниками Піщанського бюро правової допомоги та Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості:

1. обговорено організацію роботи точки доступу та прийому громадян;
  2. узгоджено та затверджено графік роботи дистанційного пункту на 2019 рік;
  3. розроблено та затверджено спільний план заходів, у тому числі правопросвітницьких заходів, що спрямовані на підвищення рівня правової проінформованості осіб, які перебувають на обліку у Піщанській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Дистанційний пункт функціонуватиме:

• з 10-00 до 12-00 кожного другого вівторка щомісячно;
  • на постійні основі за адресою: вул. Центральна, 47, смт Піщанка у приміщенні Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.