З метою поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій та придорожніх смуг, вулиць, кладовищ, меморіальних комплексів, об’єктів масового перебування і відпочинку населення, в районі, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації, проводиться комплекс заходів з благоустрою населених пунктів.

Так, 19 – 20 березня до заходів по благоустрою долучились працівники територіального центру для одиноких пристарілих громадян, казначейської служби, центральної районної лікарні,

Піщанської філії обласного ЦЗ, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, дитячої спортивної школи, будинку школяра, відділів та управлінь райдержадміністрації: освіти; агропромислового розвитку; фінансового управління; праці та соціального захисту населення, органів місцевого самоврядування. Було прибрано узбіччя дороги Піщанка – Крижопіль, приведено до належного санітарного стану кладовища, меморіальні комплекси, сквери та парки, тощо.

В ці дні працівникам райдержадміністрації довелося ліквідувати стихійне сміттєзвалище на території колишньої АЗС при в’їзді в смт Піщанка, звідки вивезено дві машини побутових відходів.

Благоустрій населених пунктів продовжується, тож кожен бажаючий може долучитися до його проведення та зробити свій внесок для збереження чистого довкілля у нашому районі!

Звертаємося до мешканців району: «Не засмічуйте громадські місця та не створюйте нелегальні сміттєзвалища».