21 - 22березня 2019 року голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський взяв участь в загальних зборах громадян сіл Городище, Кукули, Болган.

Про роботу сільської ради та виконавчого комітету за 2018 рік та перспективи соціально – економічного розвитку на 2019 рік звітували Городищенський сільський голова Лідія Пустовіт, Болганський сільський голова Віта Брайлян, Кукулівський сільський голова Леонід Статієнко.

Участь в зборах голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Мазур.

Голова райдержадміністрації інформував присутніх про нові правила сплати за електроенергію, осучаснення пенсії, реформу медичної галузі, монетизацію субсидій, ремонт доріг, тощо.