З 1 березня зросли суми щомісячних виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей у Піщанському районі

Це дозволить провести перерахунок та збільшити розмір щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей у Крижопільському відділенні для потерпілих Піщанського району.

Всі перерахунки будуть здійснені в автоматичному режимі без надання будь-яких додаткових документів потерпілими на виробництві та членами їх сімей.

Нагадаємо, що уряд України прийняв рішення про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого. Постанова Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №160 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого» розроблена на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та спрямована на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

З 1 березня 2019 року затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат у розмірі 1,05 із урахуванням фінансових можливостей бюджету Фонду соціального страхування України.

За інформацією Крижопільського відділення управління
виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області