Сьогодні, 26 березня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Мазур взяли участь в загальних зборах Студенянської громади.

Розпочався схід звітом сільського голови Олексія Кирнасівського, який ознайомив присутніх з роботою сільської ради у 2018 році, озвучив показники дохідної та видаткової частини місцевого бюджету, розповів про соціально -економічний розвиток населеного пункту, окреслив основні перспективи розвитку громади у 2019 році.

Голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський надав відповіді на численні запитання, які цікавили присутніх та зазначив, що проблемні питання на селі мають вирішуватися спільними зусиллями виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на його території.