Інформуємо, що 12 квітня 2019 року відбудеться V Форум енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі» (проект програми додається).

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16а, КВЦ «Парковий».

Початок роботи З’їзду – о 10-00 год., реєстрація учасників - з 9-00 год.

Метою з’їзду є розширення практики реалізації державних механізмів з енергоефективності та реалізація курсу Уряду на досягнення повної енергозалежності держави.

Ключові питання:

1. Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;
  2. Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та співфінансування
  3. ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи
  4. Енергоефективність у промисловості.

Попередня реєстрація є обов'язкова та здійснюється за посиланням -https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2 .

В разі прийняття рішення щодо участі у Форумі, просимо обов’язково повідомити до 7 квітня 2019 року відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації за електронною адресою : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА